شركت زيارتي ارگ پيمان
منوی اصلی
مطالب پیشین
موضوعات وبلاگ
تدبر در قرآن
آیه قرآن
لینک دوستان
پیوندهای روزانه
درباره ما

<-BlogAbout->
جستجو


آرشیو مطالب
لوگوی دوستان

ابزار و قالب وبلاگ

مرکز پزشکی حج و زیارت

ثبت نام عمره مفرده

سعادت

سامانه جامع کارگزاران

کاربردی
//Ashoora.ir|Clock Beginsساعت فلش مذهبی پخش زنده حرم اوقات شرعی ذکر روزهای هفته class="blockcontent">
ارسال شده در سه شنبه هجدهم خرداد ۱۳۸۹ ساعت 8:24 توسط ارگ پیمان
 آندسته از مدیران کاروانهای حج تمتع سال جاری که از بین افراد شرکت کننده در آزمون مدیریت حج که درلیست دوبرابر نیاز شهر مربوطه قرار دارند و زیر سه سفر سابقه اجرایی حج تمتع دارند، فردی را به عنوان عوامل انتخاب نمایند مشمول امتیاز مثبت خواهند بود.

فهرست اسامی افراد فوق الذکر ذیلا قابل دریافت می باشد و مدیران محترم کاروانها درصورت تمایل می توانند لیست زیر را دریافت و از بین آن انتخاب نمایند. لازم به ذکر است کلیه ضوابط حاکم بر عوامل درخصوص نامبردگان نیز اعمال می گردد.


ارسال شده در یکشنبه شانزدهم خرداد ۱۳۸۹ ساعت 12:33 توسط ارگ پیمان
زائرین محترم حج تمتع کاروان جناب آقای حاج سید احمد سیادتی میتوانند کلیه اخبار مربوط به اعزام خود را از وبلاگ زیر دریافت نمایند. ضمنا در بخش پیوندها نیز میتوانید به این وبلاگ دسترسی داشته باشید.

کاروان حج حاج سید احمد سیادتی


ارسال شده در یکشنبه شانزدهم خرداد ۱۳۸۹ ساعت 12:26 توسط ارگ پیمان

رئيس سازمان حج و زيارت گفت: زائراني كه با خود مواد حمل مي‌كنند ممنوع‌الخروج مي‌شوند اما اين زائران اگر ترك كنند و با آزمايش صحت آن احراز شود مي‌توانند در آينده به حج بروند. ...


رئيس سازمان حج و زيارت درباره ممنوع‌الخروج شدن زائراني كه با خود مواد حمل مي‌كنند به خبرنگار ايلنا، گفت: اين زائران اگر ترك كنند و با آزمايش صحت آن احراز شود مي‌توانند در آينده به حج بروند.

علي ليالي افزود: اما نيروي انتظامي نيز براي خود قوانيني قائل است كه طبق آن اگر شخصي با مواد در فرودگاه‌هاي ما دستگير شود، ضمن اينكه خودش بازگردانده‌مي‌شود، گذرنامه‌اش ضبط مي‌شود و فاقد صلاحيت دريافت گذرنامه مي‌شود.

وي تاكيد كرد: طبيعي‌ست كه ، شخصي كه مي رود ترك مي‌كند ، موضوعش منتفي مي‌شود و پس از ترك مي‌تواند گذرنامه دريافت كند.


ارسال شده در چهارشنبه دوازدهم خرداد ۱۳۸۹ ساعت 8:34 توسط ارگ پیمان

نوری زخدیجه چون قمر پیدا شد
از مکه ستاره سحر پیدا شد
در بیستم ماه جمادی الثانی
گنجینه یازده گهر پیدا شد.

میلاد حضرت زهرا (س) و روز مادر بر همه دلباختگان دخت نبی اکرم گرامی باد.

 


ارسال شده در یکشنبه نهم خرداد ۱۳۸۹ ساعت 15:1 توسط ارگ پیمان


 عملیات عمره امسال از 17 اردیبهشت ماه شروع شد و طبق برنامه آخرین پرواز حامل زائران ایرانی روز 18 مرداد ماه در عربستان سعودی فرود خواهد آمد و آخرین زائران ایرانی نیز روز 27 مرداد مدینه النبی (ص) را ترک خواهند کرد .

امسال و در مجموع نزدیک به 400 هزار زائر ایرانی توفیق تشرف به سرزمین وحی برای انجام عمره مفرده را خواهند داشت .

ایران سال گذشته و به رغم شیوع نوعی از آنفولانزا نزدیک به 800 هزار عمره گزار به عربستان سعودی فرستاد و سال قبل از آن نیز 850 هزار ایرانی عمره به جای آوردند.

" حمید حبیبی تنها " مسئول نمایندگی سازمان حج و زیارت در عربستان سعودی در گفت و گویی با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی حج در مدینه منوره گفت که رفتار سعودی ها با زائران ایرانی تاکنون و در مجموع خوب بوده و مشکلی وجود نداشته است.


ارسال شده در یکشنبه دوم خرداد ۱۳۸۹ ساعت 8:17 توسط ارگ پیمان

همه کارگزاران زیارتی و مدیران محترم شرکت منبعد کلیه اخبار مربوط به آموزش کارگزاران را از وبلاگ زیر مشاهده نمایند . ضمنا آدرس وبلاگ در بخش پیوند ها درج گردیده است.

مرکز آموزش کارگزاران زیارتی استان سمنان